ostim yeminli tercüme hizmetleri

Ostim Yeminli Tercüme – Tercümanlık – Çeviri Hizmetleri

Ostim Tercüme Bürosu olarak; 75’ten fazla dünya dilinde yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. Ostim Çevirmenlik Bürosu kapsamında her türden teknik çeviri ihtiyacınızı her daim karşılıyoruz.

Yeminli Teknik Tercüme Hizmetlerimiz

Ülkemizin başlıca sanayi firmalarının konuşlandığı Ostim/Ankara’da, özellikle firmalarımızın ihtiyaç duyduğu makine-malzeme gruplarına ait teknik çevirileri; Yazılı Teknik Çeviri,  Sözlü Teknik Çeviri, Ardıl Teknik Çeviri kapsamında gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında firmalarımızın ihtiyaç duyduğu Fiyat Tekliflerini, İhale Dokümanlarını, her türlü Alım Satım Sözleşmelerini yabancı dillere çeviriyoruz. Aynı şekilde yabancı dilde gelmiş tüm İhale, Teklif, Beyan Konusu Faaliyetlerin evraklarını da Türkçe’ye çeviriyoruz.

Ostim Yeminli Tercüme Faaliyet Alanımızda neler var?

Yazılı Sözlü Teknik Çeviri; Mal ve Hizmetlerin Alım-Satımı Kapsamındaki Çeviri Hizmetleri, Makinelere ait Teknik Tercüme, yurtdışından gelen firma temsilcileri için Sözlü Çevirmenlik ile Sanayi Sitesi firmalarının her türden yazılı-sözlü tercüme ihtiyaçlarına hızlıca cevap vermekteyiz.

Noter Onaylı Apostilli Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli Tercüme Ostim tarafından, Noter Onaylı Yeminli Tercüme yapılmaktadır. Noter Onaylı Sertifikalı Tercümelerimiz için iletişim hattımızı arayarak fiyat bilgisi alınız. Makine alım-satımına konu olacak tüm süreçlerde, 75’ten fazla dünya dilinde, ihtiyaç duyduğunuz yabancı dilde çeviri faaliyeti veriyoruz. Noter Onaylı Sertifikalı Çevirileriniz için bize başvurabilirsiniz. Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Çevirilerinize ve evraklarınıza Apostil alınması hizmetleri veriyoruz.

Hizmet Verilen Yeminli Tercüme Dilleri

Başta İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Arapça, Fransızca Dilleri olmak üzere dünya dillerinde Hukuki Çeviri, Teknik Çeviri, Adli Çeviri, Tıbbi Çeviri, İhale Dosyalarının Tercümesi, Teklif ve Başvuruların Tercümesi, Makine Araç Alım Satım Belgelerinin Tercümesi, Acil durumlarda Acil Çeviri hizmetlerini hem yazılı hem de sözlü olarak sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz alandaki Yeminli Tercüme ihtiyaçlarınız için 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm yazılı ve sözlü çevirileriniz için fiyat teklifi almak çok basit! Tercüme ihtiyaçlarınıza ait fiyat teklifi almak için lütfen iletişim numaramızı arayınız.

Şimdi Teklif Al
×