ETİMESGUT ÇEVİRİ vE TERCÜME HİZMETLERİ

Etimesgut çeviri ve tercüme alanında hizmet veren Akademi Danışmanlık, yurtdışı eğitim konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Ankara’nın kalabalık ilçelerinden olan Etimesgut, 600.000’e yaklaşan genç nüfusuyla Türkiye’nin önde gelen ilçelerinden olmaya aday konumundadır. Tarihi bir kent olan ilçemizin geçmişinin 40.000 yıl öncesine dayandığı bilinmektedir.

Etimesgut Çeviri Hizmetleri

Etimesgut Çeviri Desteği

Etimesgut tercüme taleplerinin tamamına cevap verme kapasitesi olan büromuz, sizlere tecrübeli tercümanlarımız tarafından yeminli tercüme hizmetinin yanısıra noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme hizmetlerini de kaliteli ve hızlı biçimde vermektedir.

Günümüzde Etimesgut’un 8 Semti ve 36 Mahallesi bulunmaktadır. Semtleri: Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Etimesgut, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil ve Zırhlıbirlikler’dir. Mahalleleri ise: . Aşağıyurtçu, Atakent, Atayurt, Ayyıldız. 30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak, AltayBağlıca, Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvan. Kazım Karabekir, Oğuzlar, Orhun, Piyade, Süvari, Şehit Osman Avcı. Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Topçu. Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon. Tunahan, Turkuaz, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova, Yukarıyurtçu Mahallesi’dir.

Etimesgut Tercüme Hizmeti

Başkentin gelişime açık en nezih ve bayındır semtlerinin bulunduğu ilçemizde tercüme ihtiyaçlarınızı evinizden bile çıkmadan karşılıyoruz. Belgelerinizin resmini e-mail, Whatsapp veya Telegram yoluyla bizlere göndererek tercümenizi yaptırabilirsiniz. Tamamlanan çevirileriniz en kısa sürede evinize teslim edilir. 

Bölgemizde çeşitli alanlarda üretim ve hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar Dericilik, ayakkabı, eğitim, eğlence, elektrik, elektronik, emlak, enerji, finans, gıda, kozmetik, havacılık, hırdavat. Alışveriş, ambalaj, basım-yayın, bilgisayar ve bilişim, danışmanlık, dekorasyon, denizcilik. Huhuk, ithalat, ihracat, ısıtma soğutma, kimya- plastik, kültür sanat, madencilik, sondaj, makine, metal, taşıma ve lojistik, tekstil ve giyim, iletişim, moda, mobilya, otomotiv, reklam, sigorta, tarım- hayvancılık, temizlik, hijyen, tesisat, turizm, yapı, inşaat ve yemek sektörlerinde üretim ve hizmet vermektedirler.

Ankara Çeviri Bürosu olan Akademi Danışmanlık Hizmetlerinin alanında uzman noter yeminli mütercim tercümanları 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Etimesgut’ta Eğitim

İlçemizde çeşitli üniversitelere ait kampüsler bulunmaktadır. Bu üniversiteler: 

Başkent Üniversitesi ( Fatih Sultan Mah. Kampüsü ) 

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ( Bahçekapı Mah. Okul Sok. 11 )

Çankaya Üniversitesi (  Eryaman Mah. Eskişehir Yolu )

Bunların yanında çok sayıda özel okul bulunmaktadır. Bu okullarda ilkokuldan liseye kadar çok sayıda öğrenciye eğitim verilmektedir.

Ankara Tercüme Bürosu olan Akademi Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, teknik tercümeden, hukuki tercümeye, akademik tercümeden noter onaylı tercümeye kadar tercüme alanının bütün branşlarında 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. 

Ayrıca Akademi Yurtdışı Danışmanlık bölgemizden yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimize eğitim danışmanlığı hizmeti verirken, vize sorunlarında da destek sağlamaktadır. Belgelerinizin İngilizce Tercümeden, Almanca tercümeye, Rusça çeviriden Arapça tercümeye kadar bütün çevirileri Akademi tercümenin uzman tercümanları tarafından tercümesi yapılmaktadır. Daha sonra talebiniz doğrultusunda yurtdışında talep ettiğiniz üniversite veya dil okulu ile iletişime geçerek kabul almanızda sizlere destek sağlanmaktadır. Yurt dışındaki üniversite, dil okulu veya liseye kabul alan öğrencilerimizin vize sorunları çözülerek, okumak istedikleri ülkeye sorunsuz bir şekilde gitmelerine imkân sağlanmaktadır.

Bütün bu hizmetlerimizden faydalanmak için, Akademi Danışmanlık müşteri temsilcimizi hemen arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şimdi Teklif Al
×