Etimesgut Çeviri – Tercüme – Yeminli Tercüman

Akademi Danışmanlık Etimesgut çeviri ve tercüme alanında hizmet vermektedir. Ek olarak, vize danışnmaklık yurtdışı eğitim konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Etimesgut Ankara’nın kalabalık ilçelerinden biridir . 600.000’e yaklaşan genç nüfusuyla Türkiye’nin önde gelen ilçelerinden olmaya aday konumundadır. Ek olarak Tarihi bir kent olan ilçemizin geçmişinin 40.000 yıl öncesine dayandığı bilinmektedir.

Etimesgut Çeviri ve Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri
Etimesgut Çeviri Hizmetleri

Etimesgut Çeviri Desteği

Büromuz Etimesgut tercüme taleplerinin tamamına cevap verme kapasitesine sahiptir. Tecrübeli tercümanlarımız tüm dillerde size yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Bunun yanısıra noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme hizmetlerini de kaliteli ve hızlı biçimde vermektedir.

Günümüzde Etimesgut’un 8 Semti ve 36 Mahallesi bulunmaktadır. Semtleri: Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Etimesgut, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil ve Zırhlıbirlikler’dir. Ek olarak, mahalleleri ise: . Aşağıyurtçu, Atakent, Atayurt, Ayyıldız. 30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak, AltayBağlıca, Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvan. Kazım Karabekir, Oğuzlar, Orhun, Piyade, Süvari, Şehit Osman Avcı. Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Topçu. Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon. Tunahan, Turkuaz, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova, Yukarıyurtçu Mahallesi’dir.

Etimesgut Tercüme Hizmeti

İlçemizde gelişime açık en nezih ve bayındır semtler bulunmaktadır. Büromuz da Şehit Osman Avcı Mahallesinde sizlere hizmet vermektedir. Bu nedenle ilçemizde tercüme ihtiyaçlarınızı evinizden bile çıkmadan karşılıyoruz. Belgelerinizin resmini e-mail, Whatsapp veya Telegram yoluyla bizlere göndererek tercümenizi yaptırabilirsiniz. Tamamlanan çevirilerinizi en kısa sürede evinize teslim ediyoruz. Dahası çeviri belgelerinize her türlü onayı alıyoruz. Bu doğrultuda kaymaklık apotil onayını alıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde dışileri ve konsolosluk onaylarını alıyoruz.

Bölgemizde çeşitli alanlarda üretim ve hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar Dericilik, ayakkabı, eğitim, eğlence, elektrik, elektronik, emlak, enerji, finans, gıda, kozmetik, havacılık, hırdavat. Alışveriş, ambalaj, basım-yayın, bilgisayar ve bilişim, danışmanlık, dekorasyon, denizcilik. Huhuk, ithalat, ihracat, ısıtma soğutma, kimya- plastik, kültür sanat, madencilik, sondaj, makine, metal, taşıma ve lojistik, tekstil ve giyim, iletişim, moda, mobilya, otomotiv, reklam, sigorta, tarım- hayvancılık, temizlik, hijyen, tesisat, turizm, yapı, inşaat veya yemek sektörlerinde üretim ve hizmet vermektedirler.

Ankara Çeviri Bürosu olan Akademi Danışmanlık Hizmetlerinin alanında uzman noter yeminli mütercim tercümanları 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Etimesgut’ta Eğitim

İlçemizde çeşitli üniversitelere ait kampüsler bulunmaktadır. Bu üniversiteler: 

Başkent Üniversitesi ( Fatih Sultan Mah. Kampüsü ) 

Türk Hava Kurumu Üniversitesi ( Bahçekapı Mah. Okul Sok. 11 )

Çankaya Üniversitesi (  Eryaman Mah. Eskişehir Yolu )

Bunlar ek olarak, çok sayıda özel okul bulunmaktadır. Bu okullarda ilkokul veya liseye kadar çok sayıda öğrenciye eğitim verilmektedir.

Etimesgut Akademi Yeminli Tercüme Bürosu

Ankara Tercüme Bürosu olan Akademi Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, teknik tercümeden, hukuki tercümeye, akademik tercümeden noter onaylı tercümeye kadar tercüme alanının bütün branşlarında 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. 

Ayrıca Akademi Yurtdışı Danışmanlık bölgemizden yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimize eğitim danışmanlığı hizmeti verirken, vize sorunlarında da destek sağlamaktadır. Belgelerinizin İngilizce Tercümeden, Almanca tercümeye, Rusça çeviri veya Arapça tercümeye kadar bütün çevirileri Akademi tercümenin uzman tercümanları tarafından tercümesi yapılmaktadır. Daha sonra talebiniz doğrultusunda yurtdışında talep ettiğiniz üniversite veya dil okulu ile iletişime geçerek kabul almanızda sizlere destek sağlanmaktadır. Yurt dışındaki üniversite, dil okulu veya liseye kabul alan öğrencilerimizin vize sorunları çözülerek, okumak istedikleri ülkeye sorunsuz bir şekilde gitmelerine imkân sağlanmaktadır.

Bütün bu hizmetlerimizden faydalanmak için, Akademi Danışmanlık müşteri temsilcimizi hemen arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Teklif Al
×