yeni zelanda vize

ERYAMAN ÇEVİRİ BÜROSU

ERYAMAN TERCÜME BÜROSU

Eryaman ve çevresinde tercüme ihtiyacı olan herkese en hızlı çevirmenlik desteği sağlamaktayız.

Eryaman semti Ankara’nın batısında Etimesgut ilçesinde yer almaktadır. Bölgede yaşayan insanların genel olarak eğitim düzeyi yüksek seviyededir. Semtimizde yaşayanların diploma tercüme ve transkript çeviri ihtiyaçları sıklıkla görülmektedir. Bunun yanında semtimizin yakınlarında bulunan Saraykent Sanayi Sitesi, Keresteciler Sanayi Sitesi, Sincan OSB-Yenikent Sanayi Sitesi, OSTİM Sanayi Sitesi ve İvedik Sanayi sitesi gibi sanayi siteleri bulunmaktadır. Söz konusu OSB’lerde çoğunlukla teknik tercüme ihtiyacı bulunmaktadır.

Eryaman Diploma Tercüme Hizmetleri

Eryaman son dönemde Ankara’nın en kozmopolit yaşam alanlarının başında gelmektedir. Semtimizde çok sayıda yabancı öğrencinin yanı sıra, Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Suriye kökenli vatandaşlar da yaşamaktadır. Özellikle yabancı kökenli vatandaşların pasaport tercümesi, diploma tercümesi, doğum belgesi çevirisi gibi tercüme ihtiyaçları bulunmaktadır. Akademi Tercüme bürosu olarak bizler, bölgeyi yaşam alanı olarak seçmiş insanlara yeminli tercüme başta olmak üzere, noter onaylı tercüme, apostilli tercüme, dışişleri onaylı tercüme ve konsolosluk onaylı çeviri hizmeti sağlamaktayız.

Eryaman Hukuki Tercüme

Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızın göç ofisine ibraz edecekleri belgelerinin noter onaylı tercümesi konusunda en kaliteli hizmeti kendilerine sağlamaktayız. Ayrıca yurt dışından getirilen diploma, transkript ve suplement (diploma eki)’lerin noter onaylı tercümesi ve YÖK Denkliklerinin alınması konusunda da en hızlı desteği sağlamaktayız.

Teknik Çeviri Desteği

Kahramankazan ilçesinde bulunan Saraykent Sanayi Sitesi ve Keresteciler Sanayi Sitesi ile birlikte Sincan’da bulunan Sincan OSB-Yenikent Sanayi Sitesi ve Yenimahalle’de bulunan OSTİM Sanayi Sitesi, Gersan Sanayi Sitesi ve İvedik Sanayi sitelerinde bulunan ve sayıları 50.000’i bulan firmalarımıza Rusça tercümeden, İngilizce Çeviriye, Arapça tercüme hizmetinden Almanca çeviriye kadar bitin dillerde tercüme desteği sağlamaktayız.

Eryaman Çeviri Ofisi

Semtimizin en gözde iş mekânlarından olan Göksu Prestij Sitesinde sizlere noter onaylı tercüme hizmetlerimizi, en kaliteli biçimde vermekteyiz. Eryaman ve yakın semtlerde yaşayan vatandaşlarımızı Kızılay’a gitme derdinden kurtarıyor ve tercüme hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.

Şimdi Teklif Al
×